Czech Tagline

Najdete nás u sebe doma. Najdete nás v supermarketu. Od založení naší společnosti roku 1880 jsme se rozrostli a dnes nás najdete na třech kontinentech a ve 23 zemích v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Jsme Ball a jsme zde, abychom našim zákazníkům umožnili používat produkty ze 100% recyklovatelných hliníkových obalů. Užijte si skvělou chuť nápojů z našich plechovek nebo o sebe pečujte kosmetickými produkty v námi vyrobených obalech s krásným designem.

V současné době probíhá řada zajímavých projektů, a pokud vás udržitelnost zajímá stejně jako nás, jste na správném místě. Abychom vyhověli potřebám našich zákazníků, neuvěřitelně rychle jsme se rozrostli. V ČR působí dvě naše divize, nápojové obaly a obaly na aerosolové spreje.

Od otevření našeho prvního závodu na nápojové obaly v Ejpovicích, poblíž Dýšiny u Plzně v roce 1996  dále rosteme. V roce 2020 jsme v Plzni otevřeli vývojové a servisní středisko pro oblast EMEA a další výrobní závod na výrobu nápojových plechovek v Plzni bude dokončen v roce 2023.

Od roku 2001 nás také najdete ve Velimi u Kolína, kde vyrábíme plechovky na aerosolové spreje.
 

Kdo Jsme & Naše Hodnoty

Kdo Jsme & Naše Hodnoty

Společnost Ball Corporation je dodavatelem hliníkových obalů na nápoje, potraviny a výrobky pro domácnost, stejně jako leteckých a dalších technologií či služeb. Po celém světě zaměstnává 21 500 lidí a obchoduje na newyorské burze cenných papírů.

Jsme hrdí na naši bohatou historii a uvědomujeme si, že celá naše komunita je více než jen součet jejích částí. Nejdůležitější ovšem je, že věříme v naše lidi, naši kulturu a naši schopnost přinášet hodnotu pro všechny zainteresované strany. Ačkoli podporujeme a přijímáme naši myšlenkovou, obchodní, místní a jazykovou různorodost, jsme jeden Ball a vyznáváme tyto hodnoty:

Nekompromisní integritu;
Schopnost být nablízku našim zákazníkům;
Zaměření na detail;
Schopnost být inovativní.

Založeno: 1880
Zaměstnanci: 21 500 po celém světě
Počet poboček: 100+
Čistý obrat v roce 2020: 11,8 miliardy dolarů
Zaměření: obaly, letectví a kosmonautika

Sídlo společnosti: 
9200 W. 108th Circle
Westminster, Colorado 80021
Spojené státy
Vedení

Vedení

John A. Hayes, předseda představenstva a generální ředitel

Akciový symbol: BLL (NYSE)

Zaměření:
  • hliníkové nápojové obaly
  • hliníkové aerosolové obaly
  • letectví a kosmonautika, ostatní technologie a služby
Podívejte se, jak daleko jsme se dostali a co plánujeme dál: