Ball

Aerosol Careers-CZ

Přidej se k nám Ball Aerocan

Ball Aerocan vyrábí protlačované hliníkové obaly a pouzdra pro divizi společnosti Ball Corporation na balení potravin a aerosolů. Společnost efektivně využívá nejrůznějších řemeslných dovedností svého výrobního týmu k poskytování prvotřídních hliníkových produktů pro zákazníky z celého světa.

Jako přední světový dodavatel vyrábíme hliníková pouzdra na aerosoly, lahve a plechovky pro odvětví kosmetiky, farmacie a nápojů. Ball Aerocan provozuje pět výrobních závodů na výrobu aerosolů v České republice, Velké Británii, Francii, Indii a Mexiku a tři závody na výrobu hliníkových pouzder ve Francii, Kanadě a Spojených státech.


 Závod ve Velimi, Česká republika, začal s výrobou hliníkových aerosolových pouzder  v roce 2002. Dnes se i nadále nepřetržitě zdokonalujeme, abychom uspokojili náročnou poptávku některých z největších světových značek kosmetického průmyslu v oblasti krásy a denní péče. Náš tým věří ve strategii chování se jako vlastník, nekompromisní soudržnost a ve skutečnost být partnerem a plnohodnotným členem místní komunity.
 
Během uplynulých let náš závod ve Velimi sloužil a podporoval místní občany prostřednictvím několika iniciativ, např. vybudování a vybavení místního sportovního stadionu, vybavení dětského hřiště, aj. a v budoucnu hodláme místní spoluobčany i nadále podporovat.       
 
Best-in class aluminum products

 

Co říkají naši zaměstnanci?


 
 
"Na mé práci se mi nejvíce líbí nový výzvy, rozmanitost činností, práce s nejnovějšími technologiemi, výborný kolektiv spolupracovníků, možnost cestování a spolupráce s lidmi z celého světa. Naše pobočka ve Velimi také kombinuje výhody prostředí „rodinné“ firmy, kde se všichni známe s výhodami a možnostmi velké mezinárodní korporace, která firmě dává jistotu a stabilitu. Právě z těchto výše uvedených důvodů bych společnost Ball doporučil jako skvělé místo pro práci." 
- Lukáš  Kubelka, Manažer technického oddělení 
     
  "Určitě bych naši firmu doporučila! Jednak ta práce je zajímavá, příjemná, pohodová. A také si myslím že firma dělá hodně pro své zaměstnance. Hlavně když to srovnám s předešlým zaměstnáním, tak tady se mi líbí rozhodně víc. A určitě bych vřele doporučila i ostatním, kteří hledá zajímavou práci. Dokonce tady mám z předešlého zaměstnání i jednu kolegyni, kterou jsem sem doporučila."
- Monika Ramšáková, Seřizovač-balení
     
  "Jednoznačně bych práci v Ballu doporučila. Zaměstnanec zde má jistotu stability a neustálého rozvoje velké mezinárodní společnosti. Zaměstnavatel nabízí spoustu různých benefitů pro své zaměstnance. Ovšem největším benefitem je pro mne skvělé zázemí, které dělá velmi dobrá spolupráce s kolegy."
- Klára Semeradova, Konzultantka zákaznického servisu

 

View Open Positions at Ball Aerocan                

 
Ball Aerocan Jobs in Velim, Czech Republic


Náš závod ve Velimi, Česká republika v současnosti hledá:

 

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY

Pracoviště: lis, lak, tisk, tvarování

Požadujeme:

-        výuční list v technickém/strojírenském oboru (pro pracovní pozici seřizovač tisku je ideální polygrafické vzdělání /vyučení v oboru tiskař)

-        ochotu pracovat v nepřetržitém režimu

-        důslednost, preciznost, flexibilitu

-        práce je vhodná i pro absolventy

 

KONTROLORKA KVALITY

Požadujeme:

-        SŠ, SOU (strojní či polygrafické zaměření výhodou)

-        ideálně praxi ve výrobním závodě na obdobné pozici

-        preciznost, důslednost, rozhodnost, zaměření na detail

-        ochotu pracovat v nepřetržitém režimu

 

Nabízíme:

-        stabilní a perspektivní zaměstnání

-        velmi dobré mzdové podmínky

-        zaměstnanecké benefit

-        příjemné prostředí a milé kolegy

Best-in class aluminum products

Contact Ball

Aerocan Careers in the Czech Republic

T: +420 321 739 828
E: jobsaerocan.cz@ball.com